Choď na obsah Choď na menu
 


Anjelská škola online - novinka

ANJELSKÁ ŠKOLA pre začiatočníkov online - v piatok 19.júna 2020 od 19.00 do 21.00

Milí milovníci anjelov a svetelných bytostí,

ponúkam vám novú príležitosť stať sa členom ANJELSKEJ ŠKOLY aj v týchto zložitých časoch pandémie....pripravila som pre vás anjelskú výuku online, 

ide o štyri anjelské zasvätenia a na každé zasvätenie potrebujete absolvovať cca 8 hodín online štúdia a spoločných meditácií za mesiac, čo budú dvojhodinové výuky cez Fb stránku, potrebujete k tomu iba dobré internetové pripojenie a zabudovaný mikrofón v počítači, Podľa toho ako budú účastníci skupiny zdatní, bude mať výuka 4 fáze, 4 zasvätenia, presnejší program nájdete tu dole, takže ide o 4 mesačnú výku, ktorú môžete kedykoľvek prerušiť, a znova pokračovať podľa Vašich možností. registujte sa na avenalis11@gmail.com, 

prvá skupina začína pracovať už 19. júna a vstupný živý anjelský rozhovor bude vo štvrtok 4.6. na Fb od 20.00 do cca 21.00. Dovtedy je potrebné zaslať vašu facebookovú, mailovú adresu a kontaktné číslo a na Fb si potrebujeme vzájomne potvrdiť priateľstvo, aby to fungovalo a mohli sme spolu chatovať a telefonovať. 

Milí kandidáti na Anjelské zasvätenie a schopností počuť, vidieť a cítiť vyššie svetelné bytosti máme každý z nás prirodzene v sebe, pretože sa s nimi rodíme 

ako Božské bytosti tu na Zemi. Hovoríme im vnútorné zmysly. Každý z nás ich však má inak rozvinuté, záleží na jeho osobnom duchovnom rozvoji a pláne Duše. 

Práve v Anjelskej škole si rozviniete tieto Vaše schopnosti a to zasvätením v štyroch stupňoch duchovného vzdelávania.

 

1.stupeń - v mesiaci júny, termín začatia- piatok 19.júna 2020 od 19.00 do 21.00

Zasvätenie Archanjelom Sandalfonom, Urielom, Gabrielom a Jofielom

V úvode do Anjelského zasvätenia budeme prebúdzať Vaše éterické, emocionálne a myšlienkové telá a čakry a komunikáciu s patričnými svetelnými bytosťami a Matkou Zem. Naučíme sa dobre uzemňovať a čerpať zo sily a informácií Matky Zeme. Aktivujeme svoju Zemskú čakru a koreńovy systém a previbrujeme na nové zemské frekvenie. Ukotvíme v spodných čakrách frekvencie 4. a 5. dimenzie a prijmeme ich nové kódy a informácie.

2.stupeń- v mesiaci júly
Zasvätenie Anjelom strážnym, Archanjelom Rafaelom, Chamuelom a Hanielom a Archanjelom Michaelom a Razielom
Druhý stupeň vzdelávania bude zameraný na naše astrálne telá a anjelov strážnych a aktiváciu Kristovho vedomia a vyšších čakier a svetelných tiel: duchovného a vesmírneho a komunikáciu s ich svetelnými sprievodcami, archanjelmi. Naučíme sa správne pracovať s kozmickou energiou, so svojou Božskou osou a naplno sa otvoríme jasnovideniu, jasnopočutiu a jasnocíteniu. Ukotvíme vo vyšších čakrách frekvencie 4. a 5. dimenzie a prijmeme ich nové kódy a informácie.

3.stupeň - v mesiaci auguste
Zasvätenie archanjelom Zadkielom, Metatronom a Melchizedekom
Tretí stupeň definitívne otvorí náš lotus, koreňovú čakru a vyšší čakrový systém až po 12. čakru a aktivizuje naše spojenie s Vyšším Ja a vyššími svetelnými sprievodcami a učiteľmi. Prijmeme plán Duše a jej úlohy a nastúpime cestu Vyššieho duchovného učenia.

4. stupeň - v mesiaci septembri
Zasvätenie Vyšším Zborom svetelných Majstrov a učiteľov
Vrcholom zasvätenia bude plná aktivácia tretieho oka a hviezdy Neba, prijatie Vyšších duchovných učiteľov a sprievodcov, reštartovanie vesmírneho a kozmického tela a svetelnej mriežky a práca so zlatým trojuholníkom, kompletné previbrovanie na energie 5 dimenzie. Po štvrtom zasvätení obržíte Certifikát Anjelskej školy 1.cyklu a v prípade záujemu sa môžete uchádzať o druhý cyklus duchovného vzdelávania.

Záujemcovia o Anjelské zasvätenie absolvujú všetky štyri online stupne výuky cez Fbchatovú skupinu Anjelská škola online, do ktorej vás pridám na základe absolvovania vstupného anjelského rozhovoru a vašej registrácie na mailovej adrese avenalis11@gmail.com.

Spolu absolvujeme vždy jedno zasvätenie za mesiac, čo znamená očistenie vždy troch čakier a svetelných tiel a zasvätenie so správacami čakier, archanjemi. 

Každý stupeň obsahuje cca 8 - 10 hodín online, to sú štyri online stretnutia obyčajne v sobotu večer od 18.00, v anjelskej cene 44 eur za jeden stupeň /podľa anjelskeho doporučenia/. Pracuje sa v skupinke 5 ľudí. Peniaze za prvý stupeň treba poslať vopred do začiatku výuky, až potom máte miesto rezervované.

Čo získate anjelským vzdelávaním? Fyzické a duševné zdravie, rozvinutie vnútorných schopností jasnovidenia, jasnopočutia, jasnocítenia, schopnosť channelingu, vyčistenie aury a svetelných tiel, je to komplexné vzdelávanie a oddych v kruhu vám podobným milovníkom anjelov a meditácie...

Čo potrebujete si pripraviť? Voľné oblečenie, zápisník, pero, pitie, karimatku, alebo deku, stoličku na meditáciu,nie pohovku, zabezpečiť kľud aspoň na dve hodinky v miestnosti, kde vás nik nevyruší....ak máte ďaľšie otázky, píšte, rada zodpoviem.

ANJELI SÚ STÁLE S NAMI,.....naučte sa vnímať jasne ich liečivé svetlo......

www.anjelske.estranky.sk

lotuscentrum.com

youtube.com/Avenalis

AKCIA NA Fb: Anjelská škola - anjelské zasvätenie pre začiatočníkov online

 https://www.facebook.com/events/1532072556954405/permalink/1532102083618119/

Zdieľajte prosím s Vašimi priateľmi, prípadne prepošlite tým, o ktorých viete, že by mohli mať záujem, ďakujem!